JOICO K-PAK HAIR REPAIR

JOICO K-PAK HAIR REPAIR SYSTEM TO PROFESJONALNY ZABIEG REKONSTRUKCJI WŁOSÓW.

Zabieg rekonstrukcji JOICO K-PAK Hair Repair System to, przeznaczony dla każdego typu włosów, profesjonalny 30-minutowy, 4-etapowy zabieg wykonywany wyłącznie w salonach fryzjerskich. Zabieg odbudowuje i wzmacnia zniszczone włosy, zwiększa ich blask, przywraca optymalne nawilżenie.
Wykonany przed koloryzacją lub trwałą ondulacją sprawi, że włosy będą właściwie przygotowane do zabiegu i odpowiednio chronione oraz staną się podatne na stylizację, ich kolor będzie trwalszy i bardziej nasycony, a skręt pełny i wyrazisty. Zabieg rekonstrukcji włosów JOICO polecany jest wszystkim, którzy marzą o jedwabistych, gładkich i zdrowych włosach

Fankami Zabiegu Rekonstrukcji K-PAK są siostry Kardashian, sama Kourtney Kardashian pisała o nim na blogu, a pozostałe siostry wykonują go podczas każdej wizyty w salonie. Wśród gwiazd kina i sceny muzycznej markę JOICO uwielbia aktorka Robin Wright znana z serialu House of Cards, Hilary Duff, AnnaLynne McCord, Gina Rodriguez, piosenkarka Ellie Goulding i Katy Perry.
Zabieg jest nagradzany od lat w prestiżowych konkursach fryzjerskich, doceniany i wyróżniany przez redakcje magazynów beauty i fashion na całym świecie, m.in. ELLE, Harper’s Bazaar, Vanity Fair.

kuracji dla Panów (włosy krótkie) – 49 zł
kuracji dla Pań (włosy krótkie+modelowanie) – 69 zł
kuracji dla Pań (włosy średnie+modelowanie) – 89 zł
kuracji dla Pań (włosy długie+modelowanie) – 99 zł
22 898 72 72

Oferta specjalna na rekonstrukcję włosów JOICO K-PAK HAIR REPAIR SYSTEM obowiązuje do końca lutego 2018 r.