MASAŻ AJURWEDYJSKI

„Ajurweda” (ayurveda) znaczy „wiedza o życiu”, bądź „sztuka życia”. Jest holistycznym systemem medycyny wywodzącym się ze starożytnych Indii. Podczas masażu następuje przywrócenie harmonii i równowagi: umysłu, serca i ducha. Rozpoczyna się proces wewnętrznego samouzdrawiania. Przywracana jest witalność i młodość ciała fizycznego, emocjonalnego i duchowego. Masaże ajurwedyjskie wykonuje się na bazie ciepłych olejów ziołowych. Polecamy osobom lubiącym łagodne techniki relaksacji. Należy pamiętać, że przed ajurwedą nie pijemy kawy, a po zabiegu nie wykonujemy zabiegów z czynnikiem fizykalnym oraz nie pijemy alkoholu.

ABHYANGA
Masaż wykonywany miękkimi, głaszczącymi ruchami. Intensywnie relaksujący, głęboko odprężający, przeznaczony dla osób żyjących w dużym napięciu, cierpiących na bezsenność.
czas 90 minut, cena 270 zł.

VISHESH
Wyszczuplający masaż ajurwedyjski, wykonywany płynnymi, kolistymi i ugniatającymi ruchami. Polecany osobom lubiącym bardziej zdecydowane techniki.
czas 120 minut, cena 320 zł.

UDVARTANA
Masaż – peeling wykonywany na bazie specjalnych olejów i ziół. Oczyszcza ciało, stymuluje pracę gruczołów łojowych. W starożytnych Indiach był wykorzystywany podczas ceremonii ślubnej dla przyszłych żon maharadżów. Zabieg dodaje blasku, wygładza skórę oraz głęboko relaksuje.
czas 90 minut, cena 270 zł.

GARSHANA
To zabieg rozpoczynający się peelingiem wykonywanym jedwabnymi rękawicami, a zakończony masażem relaksacyjnym o działaniu wygładzającym.
czas 120 minut, cena 320 zł.