REGENERACJA WŁOSÓW – KERABOND

Specjalny zabieg odżywczo-regeneracyjny na włosy, Przy użyciu nowoczesnego urządzenia – ultradźwiękowego aktywatora z nano srebrem i podczerwienią. Doskonała regeneracja i odżywienie wszystkich typów włosów. Dzięki nowoczesnej technologii urządzenia emitującego ultradźwięki i podczerwień włosy po zabiegu są bardziej zwarte, błyszczące i odbudowane, jednocześnie bardzo głęboko aplikowany jest środek aktywny do wewnątrz włosa. Doskonale dobrane kosmetyki z linii KERABOND dają gwarancję pożądanego efektu.
KERABOND – to linia produktów przeznaczona do rekonstrukcji włosów zniszczonych zarówno zabiegami chemicznymi jak i słońcem. Przebieg rekonstrukcji ma miejsce we wnętrzu włosa, czyli tam gdzie jest on najbardziej zniszczony zabiegami chemicznymi, takimi jak trwała ondulacja, rozjaśnianie czy intensywna koloryzacja.
Zabieg składa się z trzech części:
1. HYDRO-KERATIN SHAMPOO – jest to rekonstrukcyjny i nawilżający szampon. Idealny dla włosów po zabiegach chemicznych, oraz włosów bardzo zniszczonych. Zawiera hydrolizowaną keratynę, wzbogaconą aminokwasami, które wiążą się z naturalną keratyna włosa. Przygotowuje włosy do zabiegu rekonstrukcji.
2. MULTI-VITAMIN OIL – Jest to olejek odnawiający strukturę włosa, wzbogacony kompleksem wielowitaminowym i substancjami antyutleniającymi oraz odbudowującymi, które sprawiają, że włosy są miękkie i lśniące. Stylistka po nałożeniu produktu użyje specjalnego urządzenia – ultradźwiękowego aktywatora z nano srebrem i podczerwienią, dzięki któremu składniki aktywne intensywniej wnikną w strukturę włosa, zapewniając jego doskonałą odbudowę i odżywienie.
3. KERABONDING MASK – odżywiająca, uzupełniająca keratynę we włosach maska, wzbogacona aminokwasami keratyny i siedmioma naturalnymi składnikami. Trwale naprawia zniszczone chemicznie włosy, sprawiając, że staja się mocniejsze i lśniące o naturalnej formie i sprężystości.
Na wykończenie stylista zastosuje jeden z dwóch wyjątkowych kosmetyków z linii KERABOND: PURE SHEEN – specyficznie opracowana formuła dla suchych i chemicznie zniszczonych włosów, nadaje blask, nie czyniąc przy tym włosów oleistych. Jest to idealny produkt do eliminacji matu i elektryczności statycznej włosów.
PURE SILK – stworzony specjalnie dla chemicznie obciążonych włosów. Eliminuje elektryczność statyczną, nadaje blask i miękkość, dając włosom uczucie jedwabistości.Zapytaj stylistkę o pielęgnację domową KERABOND! Zapewnisz swoim włosom długotrwałą odbudowę oraz piękny, lśniący wygląd każdego dnia!

Cena zabiegu 150-180 zł.*
Czas trwania zabiegu 45 min.
22 898 72 72

* O ostatecznej cenie decyduje stylistka, uzależniając ją od długości włosów.
* Cena nie zawiera dodatkowych usług, jak czesanie, strzyżenie, etc.