Dodatki do zabiegów ENVIRON

Aby wzmocnić efekty zabiegów, w zależności od potrzeb skóry, możemy indywidualnie wzbogacić je o dodatkowe produkty: 

Serum Hydrating H.A.

80 zł

Wysokoskoncentrowane Serum nawilżające do pielęgnacji skóry suchej, ze zmarszczkami i zniszczeniem posłonecznym. Formuła preparatu została specjalnie opracowana w celu pogrubienia skóry właściwej i zredukowania drobnych zmarszczek. Produkt zawiera również maksymalnie skoncentrowane stężenie kwasu hialuronowego, aplikowanego zewnętrznie na skórę, jednakże wielkość cząsteczki kwasu hialuronowego wymaga mikronakłuwania kosmetycznego za pomocą Roll-CIT lub Focus-CIT w domu lub wprowadzania preparatu ultradźwiękami w gabinecie kosmetycznym. Serum Hydrating H.A. to jedyny kosmeceutyk na świecie, którego odpowiednio duże cząsteczki HA stymulują własną produkcję kwasu hialuronowego w skórze.

Focus Frown

80 zł

Lekkie serum przeznaczone do zmiękczania i wygładzenia zmarszczek w okolicach czoła. Zmarszczki zostaną w sposób widoczny zminimalizowane, a napięcie mięśni w okolicach czoła, zredukowane. Idealny na “kurze łapki” i delikatną skórę wokół oczu. Może być stosowany jako przedłużenie działania iniekcji toksyny botulinowej lub jako jego alternatywa dla Pacjentów zamiast ostrzykiwań. Ze względu na wielkość cząsteczek może penetrować skórę tylko po uprzednim mikronakłuciu naskórka urządzeniem Roll-CIT lub Focus-CIT kosmetycznym lub przy zastosowaniu ultradźwięków.

Serum Sono DFP 312

50 zł

Peptydowe serum, które zostało specjalnie zaprojektowane do stosowania wraz z zabiegiem na profesjonalnym urządzeniu do pielęgnacji skóry Ionzyme DF. Sono DFP 312 zawiera różnorodne peptydy, które zostały zakwalifikowane, jako podstawowy składnik anti-aging w najlepszych preparatach do pielęgnacji skóry.

Żel Colostrum

80 zł

Ze względu na wysoką zawartość czynników wzrostu i przeciwciał, szczególnie zalecany dla skóry dojrzałej, w okresie menopauzy lub w czasie obniżonej odporności. Wzmacnia system immunologiczny skóry i przyspiesza regenerację tkanek, blizn pooperacyjnych i potrądzikowych. Działa przeciwzapalnie, antybakteryjnie i antywirusowo. Redukuje zmarszczki, ujędrnia i pogrubia skórę oraz stanowi doskonały zastrzyk energii dla palaczy, szarej bądź pozbawionej blasku i jędrności skóry.