LASER TULOWY

CZYM JEST LASER TULOWY?
Laser tulowy to zabieg, który jest szczególnie polecany osobom walczącym z przebarwieniami na skórze. Zabieg ten wyrównuje koloryt, wygładza zmarszczki i blizny potrądzikowe, a także likwiduje duże pory i pomaga zwalczyć melasmę naskórka. Innowacyjna technologia zastosowana w laserze pozwala na widoczne efekty już po pierwszym zabiegu. Skuteczność tego urządzenia jest potwierdzona przez liczne badania kliniczne oraz samych pacjentów.

DZIAŁANIE
Laser tulowy umożliwia prowadzenie bezbolesnych zabiegów na powierzchniowych warstwach skóry. Działa regenerująco oraz oczyszczająco. Podczas zabiegu nie dochodzi do uszkodzenia warstwy rogowej naskórka, dzięki czemu gojenie następuje szybciej.

Laser tworzy w naskórku kanaliki, które przerywają barierę naskórkową. Umożliwia to wprowadzenie w głąb naskórka specjalnych kosmeceutyków. Taka aplikacja leków jest o wiele bardziej efektywna i ma wiele zalet, których brak klasycznej metodzie naskórnej i iniekcjom. Głębokość działania wiązki lasera tulowego można dowolnie regulować poprzez zmianę energii impulsów. Może ona sięgać nawet do 250 mikrometrów.

PRZECIWWSKAZANIA I SKUTKI UBOCZNE
Laser działa wyjątkowo delikatnie, a cały zabieg jest bezbolesny. Dzięki temu pacjent może od razu wrócić do swoich zajęć. Skóra goi się bardzo szybko, a ryzyko powikłań jest bardzo niskie.

Zabieg ten nie jest polecany osobom z nierównomierną powierzchnią skóry, z poparzeniami czy też przebarwieniami pozabiegowymi.