MASAŻ DŹWIĘKIEM MIS TYBETAŃSKICH

Relaksacyjno – Terapeutyczny Masaż Dźwiękiem

Zabieg wykorzystujący kojący dźwięk mis, terapeutyczne działanie wibracji, moc dobroczynnej energii. Dźwięk, we wschodniej sztuce uzdrawiania i medytacji jest stosowany od tysiącleci.
Na grunt zachodni został przeniesiony dzięki niemieckiemu fizykowi i radiestecie Peterowi Hessowi. Będąc w Nepalu miał możliwość obserwowania i badania działania i wpływu masażu misami na organizm ludzki.
Misy tybetańskie są wykonywane ręcznie w Nepalskich manufakturach ze stopu 12 metali.

Masaż dźwiękiem polega na ustawieniu określonych mis w konkretnym miejscu na ciele i uderzaniu w nie, aby wydobyć z nich dźwięk i wibracje, które przechodząc przez całe ciało pozwala komórkom powrócić do ich określonego rytmu i częstotliwości.
Zabieg ten pomaga w leczeniu bezsenności, bólów głowy, zmniejsza spastyczność, reguluje pracę układów: pokarmowego, nerwowego (zmniejsza spastyczność), krążenia. Masaż dźwiękiem zmniejsza częstotliwość fal mózgowych, mózg przechodzi w stan alfa, tak jak w trakcie medytacji.
Wpływa na polepszenie i pogłębienie oddechu, harmonizuje, uspokaja, likwiduje blokady energetyczne, poprawia koncentrację.

Przeciwwskazania do wykonania masażu misami tybetańskimi to: I trymestr ciąży, wszczepiony rozrusznik serca, okres gojenia po operacjach, przyjmowanie leków psychotropowych.

Masaż misami tybetańskimi wykonywany jest na materacu na podłodze w pozycji leżącej, w wygodnym ubraniu osobistym (np. sportowym typu dres dwuczęściowy).

czas 60 min, cena 200 zł