PLASMA IQ

CZYM JEST PLASMA IQ

Upływu lat nie zatrzymasz, jednak możesz sprawić, że będzie on zdecydowanie mniej widoczny. Utracona elastyczność skóry, zasinienia, przebarwienia, opadające powieki – to wszystko może wpływać niekorzystnie na Twoje samopoczucie. Wypróbuj zabieg za pomocą urządzenia PLASMA IQ i przywróć atrakcyjność spojrzenia, młodzieńczy wygląd i pewność siebie.

Zabieg za pomocą urządzenia PLASMA IQ szczególnie jest polecany pacjentom,którzy borykają się ze zmarszczkami wokół oczu ust oraz wiotkością skóry na łokciach, kolanach i brzuchu. PLASMA IQ doskonale sprawdzi się także w leczeniu trądziku, blizn potrądzikowych i wszelkich zmian skórnych (np. włókniaki, brodawki czy kępki żółte). Zachęcamy do wypróbowania tego zabiegu również osoby z rozstępami i bliznami pooperacyjnymi.

 

DZIAŁANIE

Zabieg polega na wykonaniu niewielkich punktów na powierzchni skóry za pomocą plazmy generowanej przez urządzenie PLASMA IQ. Punkty są od siebie oddalone o ok. 0,5 mm co pozwala na zachowanie plastyczności w ruchu powieki przez cały czas trwania zabiegu. Urządzenie wytwarza kontrolowaną mikrowiązkę plazmy zdolną do sublimacji naskórka i obkurczania skóry w miejscu działania. Skutkuje to jej uniesieniem.

Zabieg trwa ok. 20 minut, jest bezinwazyjny i bezpieczny. Po zabiegu, przez ok. 5-7 dni, na skórze widoczne są niewielkie punkciki. Można je bez problemu przykryć makijażem. 2-3 dni po zabiegu wokół miejsca poddawanego działaniu plazmy może powstać niewielki obrzęk. Po zagojeniu się punkcików, skórę należy smarować kremem przyspieszającym regenerację i redukcję zaczerwienienia.

Pierwsze efekty można zaobserwować natychmiast po zabiegu. Efekt utrzymuje się od 2 do 4 lat w zależności od typu skóry.

 

PRZECIWWSKAZANIA I SKUTKI UBOCZNE

Dużą zaletą tego zabiegu jest to, że pacjent po zabiegu może od razu wrócić do swoich zajęć. Zabieg nie wymaga znieczulenia.

Przeciwskazaniami do wykonania zabiegu są choroby nowotworowe, choroby serca oraz układu krążenia, cukrzyca, choroby tarczycy, choroby układu nerwowego, choroby oczu i choroby psychosomatyczne. Nie zaleca się tego zabiegu w trakcie ciąży i okresu karmienia piersią oraz w trakcie przyjmowania takich leków jak tetracykliny i izotretynoina (accutane, izotek)