Regulamin

Regulamin korzystania z bonów upominkowych

1. Bony upominkowe wystawiane są przez firmę WARSAW PROPERTIES AND SPA JUSTYNA BIAŁOBRZESKA, ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa,
NIP: 527-236-41-73, Regon: 146053581

2. Bony Upominkowe wydawane są w formie eleganckiego zaproszenia zapakowanego w kopertę.

3. Bony Upominkowe upoważniają do skorzystania z masaży, peelingów ciała, pielęgnujących zabiegów na ciało i twarz oraz zabiegów manicure oraz pedicure w Dotyk SPA mieszczącego się w Warszawie przy ul. Biały Kamień 3, zgodnie z obowiązującym cennikiem i wartością posiadanego Bonu.

4. Bon można wykorzystać podczas jednej lub kilku wizyt w zależności od wykupionych usług.

5. W celu uzgodnienia dogodnego terminu wizyty prosimy o kontakt z recepcją Dotyk SPA pod numerem telefonu 601 555 825 lub (22) 898-72-72 bądź kontakt mailowy: dotykspa@dotykspa.pl. W czasie rozmowy prosimy o poinformowanie recepcji, iż opłatę za umawiany zabieg stanowił będzie bon.

6. Bon jest ważny przez okres 2 miesięcy od daty zakupu bonu i nie ma możliwości przedłużenia daty ważności bonu. Termin ważności bonu jest wpisany w prawym dolnym rogu bonu. Po upływie terminu ważności bonu nie będzie możliwości jego realizacji.

7. Przy bonach na kwotę wyższą niż 1000 zł. termin ważności bonu może być ustalony indywidualnie. Jeśli klient nie podejmie indywidualnych rozmów na temat terminu ważności bonu, zostanie wpisany termin standardowy 2 miesięcy od daty zakupy. Termin ważności bonu zostanie wpisany w prawym dolnym rogu bonu i nie ma możliwości jego przedłużenia.

8. Niewykorzystany bon upominkowy, lub niewykorzystana część bonu upominkowego przepada z chwilą wygaśnięcia terminu ważności bonu.

9. W razie braku anulowania rezerwacji wizyty na zabieg opłacany bonem, które winno nastąpić drogą telefoniczną, mailową lub osobiście, na 6 h przed umówioną wizytą, Bon Upominkowy uznany zostaje za zrealizowany.

10. Bon należy okazać w recepcji przed skorzystaniem z zabiegu.

11. Bon jest ważny na usługi lub kwotę oznaczoną na bonie.

12. Płatność bonem nie łączy się z promocjami i rabatami.

13. Bon może być przeniesiony na inną osobę, usługa zostanie zrealizowana dla okaziciela bonu.

14. Bon upominkowy nie może być wymieniony na gotówkę. Nie ma również możliwości wydawania reszty w gotówce z Bonów, które opiewają na kwotę wyższą niż wartość wykorzystanych usług.

15. Bony nie podlegają zwrotowi.

16. Istnieje możliwość zamiany zabiegów, na które wystawiony został bon, na każdy z zabiegów będących w ofercie z uwzględnieniem zapisów w pkt. 12 na zabieg w tej samej kwocie lub droższy (po uprzedniej dopłacie).

17. W przypadku utraty lub zniszczenia Bonu Upominkowego, Dotyk Spa nie ponosi odpowiedzialności ani nie rekompensuje straty spowodowanej zaistniałą sytuacją.