RYTUAŁ AROMA BLEND (DECLEOR)

To zabieg na ciało wpisujący się w filozofię marki Decleor, która dba o zaspokojeniu szczególnych potrzeb skóry, ciała i umysłu. Aroma Blend to indywidualnie dobrany do potrzeb Klienta rytuał modelujący sylwetkę i oddziałujący na jego emocje za pomocą aromaterapii.
Naturalne olejki eteryczne, poprzez nieocenione oddziaływanie, zaspokajają potrzeby nawet najbardziej wymagającej skóry. Olejki stanowią kompilację aktywnych koncentratów pomagających zwalczyć problem: nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu, obniżenia napięcia skóry i jej przesuszenia, uczucia ciężkich nóg i obrzęków limfatycznych oraz problemów związanych z zaburzeniami trawienia i gromadzeniem się tkanki tłuszczowej w okolicach talii.
Wybrany koncentrat łączymy z jednym z trzech zapachów oleju emocjonalnego, który będzie odzwierciedlał indywidualne potrzeby Klienta, do osiągnięcia stanu głębokiej relaksacji, harmonii lub pobudzenia energetycznego.
Kluczowym działaniem jest wykonanie masażu manualnego w celu dostarczenia organizmowi spersonalizowanych składników aktywnych. Technika i intensywność masażu dostosowana jest do indywidualnych potrzeb Klienta.
Rezultaty widoczne po wykonaniu rytuału, w zależności od wybranego koncentratu, to: zmniejszenie widoczności cellulitu, poprawa napięcia skóry, poprawa krążenia i zminimalizowanie uczucia ciężkich nóg, pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny, odżywienie i nawilżenie skóry.
W celu kompleksowej pielęgnacji ciała proponujemy poszerzyć Rytuał Aroma Blend o peeling ciała.

RYTUAŁ AROMA BLEND z peelingiem, czas 90 min, cena 350 zł.
RYTUAŁ AROMA BLEND, czas 90 min, cena 300 zł.
RYTUAŁ AROMA BLEND, czas 60 min, cena 230 zł.