ULTRAFORMER III

CZYM JEST ULTRAFORMER III
Jeśli zauważyłaś utratę jędrności skóry, opadające policzki lub powieki, chciałabyś poprawić gęstość swojej skóry, uporać się z „obwisłym brzuszkiem” czy nadmiarem skóry nad kolanami to Ultraformer III jest zabiegiem idealnym dla Ciebie!

W urządzeniu Ultraformer III została zastosowana rewolucyjna technologia HIFU (High Intensity Focused Ultrasound). Jej działanie jest oparte na terapii ultradźwiękami, które od kilkudziesięciu lat stosowane były w rehabilitacji w celu poprawy jakości tkanek, a obecnie znalazły zastosowanie w kosmetologii estetycznej. Zogniskowana fala ultradźwiękowa podgrzewa tkanki skórne, tłuszczowe i mięśniowe, w wyniku czego tkanki obkurczają się. Na skórze natomiast dochodzi do mikrouszkodzeń, które stymulują wytwarzanie nowego kolagenu.

DZIAŁANIE
Zabieg Ultraformer pozwala na uzyskanie długotrwałego efektu liftingu ciała i twarzy, a efekty widoczne są już po jednym zabiegu. Możemy działać zarówno w obrębie twarzy i ciała (pomagają wygładzić wiotka skórę), jak i również wygładzić drobne zmarszczki – na co pozwalają specjalnie skonstruowane głowice o długości fali od 9 mm do 1,5 mm.

Zabieg szczególnie poleca się osobom, które mają wiotką skórę ramion, brzucha, piersi, pośladków, ud i kolan. Świetnie sprawdza się również w poprawie elastyczności skóry po ciąży lub dużym spadku masy ciała, dodatkowo zapobiega utracie jędrności podczas diety odchudzającej. Ultraformer jest także polecany do poprawy wyglądu skóry policzków, szyi, czoła i dekoltu.

PRZECIWSKAZANIA I SKUTKI UBOCZNE
Dużą zaletą tego zabiegu jest to, że od razu po jego wykonaniu pacjentka może wrócić do swoich zajęć. Nie wymaga on także żadnego znieczulenia, jest bezpieczny i bezinwazyjny. Ultraformer umożliwia ujędrnienie każdej części ciała, a pierwsze efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

Najważniejszymi przeciwwskazaniami dla wykonania tego zabiegu są stany zapalne, zmiany skórne i opryszczka w miejscach wykonywania zabiegu. Ultraformer jest szczególnie odradzany również kobietom w ciąży oraz osobom chorującym na nowotwory.

Przez kilka pierwszych dni miejsca leczone mogą być lekko obolałe lub może wystąpić niewielki obrzęk. Niekiedy pojawiają się także pojedyncze zasinienia. Objawy ustępują po 2-3 dniach, zasinienia po 7-14 dniach.